Charytatywne show dla Julki Bernat

Utworzono dnia 18.12.2018

W niedzielne popołudnie 16 grudnia b.r., w sali widowiskowo-kinowej w Pyzdrach odbyło się Charytatywne show dla Julii Bernat- dzielnej dziewczynki z Pietrzykowa Kolonii, która zmaga się z bardzo ciężką chorobą- białaczką limfoblastyczną. Widowiska odbyły się o godz. 16:00 i 18:00 przy pełnej widowni. Jako pierwsi wystąpili pracownicy, nauczyciele, uczniowie oraz przyjaciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzykowie w przedstawieniu "Lokomotywa". Barwne stroje charakteryzujące kolejne wagoniki lokomotywy oraz często przewrotne podkłady muzyczne wystarczyły, aby publiczność jak i sami artyści świetnie się bawili, czego dowodem były gromkie brawa na zakończenie występu. Następnie na scenie pojawili się strażacy OSP z Pietrzykowa we własnej wersji układu baletowego "Jezioro Łabędzie". Wywołali tym samym głośne owacje głównie wśród żeńskiej części publiczności. Na zakończenie scenę opanowali artyści zrzeszeni w Bardzo Nieformalnej Grupie Artystycznej, która składa się w większości z samorządowców, radnych, sołtysów i pracowników Urzędu Gminy w Kołaczkowie. Przedstawili oni krótkie ale pełne humoru skecze inspirowane Kabaretem "Potem".

Już wiemy, że ze sprzedaży biletów na oba przedstawienia udało się zabrać kwotę 4.330,00 zł, a z kiermaszu ciast przeprowadzonego zaraz po występach uzyskano kwotę 1.345,90 zł co daje bardzo ładny wynik 5.675,90 zł.

Mamy nadzieję, że zebrana kwota pomoże Julce wrócić do zdrowia.

red.: AJ

Charytatywne show "Gramy dla Julki"- fotorelacja