Dzieci mogą już bezpiecznie chodzić do szkoły

Utworzono dnia 05.12.2019

04 grudnia 2019 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytku chodnika między wsią Rataje i Pietrzyków, wzdłuż bardzo ruchliwej drogi wojewódzkiej nr 466. Po wielu latach oczekiwania na jego budowę, nareszcie uczniowie i wychowankowie naszej szkoły i przedszkola mogą bezpiecznie dotrzeć na lekcje i zajęcia.

Wśród zaproszonych gości, zaszczytu przecięcia symbolicznej wstęgi "otwarcia" chodznika dostąpili: wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak, burmistrz Pyzdr Przemysław Dębski, przedstawiciele Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, wykonawcy inwestycji oraz uczeń VI klasy szkoły podstawowej Norbert Hyży, który reprezentował wszystkich uczniów naszej szkoły. Uczniowie przygotowali transparenty wyrażające podziękowanie oraz uznanie dla osób, które przyczyniły się do budowy tego chodnika.

Bezpieczny chodnik już otwarty

Utworzono dnia 05.12.2019, 13:47