Dzień Pluszowego Misia u Maluszków

Utworzono dnia 26.11.2019

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Jest to najbardziej sympatyczne i lubiane święto przez wszystkie dzieci na świecie. Na tę okoliczność, każde z maluchów przyniosło do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela by towarzyszył im podczas zabaw. Nasi milusińscy mieli okazję poznać historię pojawienia się na świece tej ukochanej przez wszystkich maskotki. Przedszkolne zajęcia obfitowały w wiele atrakcyjnych zabaw, których głównym bohaterem był właśnie pluszowy miś. Maluchy rozpoznawały poszczególne postaci z ulubionych kreskówek. Przy dźwiękach tematycznych piosenek, najmłodsi tańczyli ze swoimi pluszakami i brali udział w zabawach zręcznościowych. Dzieciaki wykonywały prace plastyczne, przedstawiające niedźwiadka, a tuż po nich była chwila na małe co nieco – miodek, czyli to co misie lubią najbardziej oraz „misiowe” ciasteczka.

Świętowanie Dnia Pluszowego Misia zakończyło się wręczeniem wspaniałych dyplomów oraz wspólną fotografią.

red. N.D. rec. K.B.

Pluszowe misiaki miały swoje święto

Utworzono dnia 27.11.2019, 09:20