Nagrody motywacyjne rozdane

Utworzono dnia 23.06.2022

Wewnętrzny system motywacji stanowi fundament dla rozwoju dziecka. To właśnie przedszkole jest pierwszym miejscem, w którym dziecko tworzy prawidłowe relacje społeczne, ma szansę porównania się z innymi dziećmi z grupy, a także uświadomienia sobie swoich mocnych i słabych stron. W grupie Zerówka od początku roku szkolnego została stworzona tablica motywacja "Latawce naszych sukcesów". W ciągu 10 miesięcy nauki i zabawy dzieci zdobywały kokardy na swoich latawcach. Każda kokarda była małym sukcesem. Zdobyć ją można było pomagając rówieśnikom, dbając o salę przedszkolną, pokonując swoje słabości czy też ambitnym podejściem do nauki. Kiedy dzieci zdobyły dziesięć kokard otrzymywały drobne upominki. Dla większości zerówkowiczów była to pozytywna motywacja do pracy nad sobą.

Motywacyjne latawce w klasie 0

Utworzono dnia 23.06.2022, 09:45