Relacja ze spektaklu

Utworzono dnia 13.12.2018

11 grudnia 2018 roku uczniowie klas IV-VIII oraz gimnazjum uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym pt. ,,Wigilijna opowieść”. Spektakl wystawiony został w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie.

,,Opowieść wigilijna”  przenosi nas do Londynu końca XIX wieku. Niepowtarzalny klimat tego miasta i zamierzchłych czasów miesza się z niecierpliwym oczekiwaniem Świąt  Bożego Narodzenia. Karol Dickens opowiadając o duchu Świąt, który potrafi  rozgrzać najmroźniejszą zimę, mówi również o skutych lodem ludzkich sercach, które także potrafią poddać się urokowi tego najradośniejszego czasu.

Uczniowie naszej szkoły wyszli z przedstawienia zadowoleni i pełni entuzjazmu z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

red. KB rec. MG

Spektakl "Opowieść Wigilijna"- fotorelacja