Dzieci z odziału "0" z mikołajkową wizytą w "Małym Peru" w Piotrowicach.

Utworzono dnia 10.12.2018

W dniu 6.12.2018 r. dzieci z grupy "0" Niepublicznego Przedszkola wybrały się na wycieczkę do Małego Peru w Piotrowicach, gdzie  poznały piękne, łagodne i oddane Alpaki… Ranczo to usytuowane jest nad jeziorem słupeckim, w otoczeniu zieleni, śpiewu ptaków i żyjątek naturalnie tam występujących. Od niedawna ranczo wzbogaciło się w ośliczki nubijskie, mama Włoszka oraz jej córeczka Wanessa- przemiłe zwierzęta, które lubią się tulić nie tylko do dzieci.  Pan Grzegorz Król (własciciel) chciał stworzyć miejsce, w którym znajdą coś dla siebie i dzieci i dorośli, dlatego powstała sala zabaw dla dzieci Alpunio, gdzie nasi wychowankowie mogli do woli skakać, biegać i bawić się w najlepsze. W dalszej części  wizyty dzieci dekorowały świąteczne wypieki, a na koniec dzieci odwiedził również Mikołaj, który obdarował ich prezentami, a dzieci odwdzięczyły się piękną, świąteczną piosenką.

red.: AS, rec.: AJ

Zerówka w "Małym Peru"- fotorelacja