Dzień Kobiet w naszej szkole

Utworzono dnia 08.03.2024

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza.  Mimo upływu lat ranga tego święta nie spadła, co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.  W ten wyjątkowy dzień zostały one powitane kwiatami oraz drobnymi upominkami w klasach i na szkolnych korytarzach czuć było wyjątkową atmosferę.  W tym roku serdeczne życzenia wszystkim paniom w imieniu chłopców i mężczyzn złożył Pan Michał Żakowski. Samorząd szkolny przygotował dla każdej dziewczyny słodki upominek.

Zostały roztrzygnięte 2 konkursy. Najsympatyczniejszą dziewczyną w szkole w klasach I-III została Agata Kierzek a w klasach IV-VIII- Maja Majchrzak. W konkursie "Moja Pani" pierwsze miejsce zdobył Michał Karcz z klasy I za piękną pracę dla p. Ani Urbaniak- wychowawcy klasy I.

Na zakończenie krótkiej akademii dziewczęta z klasy VII zostały uhonorowane dyplomem oraz srebrnymi medalami za zajęcie II miejsca w XXV Igrzyskach Młodzieży Szkolnej- piłka ręczna dziewcząt. Gratulujemy!

Dzień Kobiet w naszej szkole

Utworzono dnia 11.03.2024, 08:50