"Grinch" polubił Święta Bożego Narodzenia?

Utworzono dnia 13.12.2018

W dniu 12.12.2018 roku uczniowie klasy II i III wybrali się do wrzesińskiego kina na film animowany pt. „Grinch”. Jest to opowieść o zielonym stworku, który z całego serca nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. Postanawia więc z pomocą swojego psa Maxa pozbawić mieszkańców pobliskiego miasteczka „Ktosiowa” wszystkiego, co związane jest ze świętami Bożego Narodzenia – choinek, światełek i prezentów. W drogę wchodzi mu jednak dziewczynka, Cindy Lou. Dzięki niej Grinch na zawsze zmieni swoje poglądy na temat świąt.

Film wprowadził odbiorców w świąteczny klimat i uświadomił każdemu z nas, że święta to czas spędzony z najbliższymi, czas w którym nikt nie powinien być sam. Po ciekawym seansie uczniowie udali się na obiad do Mc’Donald’s. Najedzeni i zadowoleni wrócili do szkoły.

Red. AB, rec. NW