Owocowe desery na powitanie wiosny

Utworzono dnia 25.03.2019

Podczas ostatnich zajęć socjoterapeutycznych uczniowie mieli możliwość wykazania się samodzielnością , pomysłowością i twórczym działaniem , przygotowując pyszne i kuszące desery owocowe, Przed przystąpieniem do jakichkolwiek czynności , uczniowie dokładnie umyli ręce , mając na uwadze higienę przygotowywanych potraw. Następnie zaczęli przygotowywać swoje stanowisko pracy i z dużym zaangażowaniem i starannością zabrali się za przygotowywanie deserów. Wszyscy podczas zajęć kulinarnych wykazali się pomysłowością i estetycznym wykonaniem smacznego przysmaku. Każdy uczestnik warsztatów kulinarnych przygotował deser z owoców i dodatków, które najbardziej lubi. Słodkie dania w mgnieniu oka znikały z pucharków, co może świadczyć tylko o tym, że wszystkim bardzo smakowało.

Uczniowie niewątpliwie czerpali radość ze wspólnego przygotowywania smakołyku, kształcąc swoją wyobraźnię twórczą, pomysłowość, a także płynność ruchów. Zajęcia te umożliwiły uczestnikom także zdobywanie nowych doświadczeń za pomocą zmysłu smaku, zapachu i dotyku.

Red. NW Rec. MG

Własnoręcznie zrobione desery smakują najlepiej

Utworzono dnia 25.03.2019, 08:27